KONTAKTY

Dalimil Peša
Miskovice 159
285 01 Miskovice
tel: 608261040
info@orangepoint.cz

NOVINKY

arr3Pozor zkušební provoz!!!Pokud něco nefunguje, prosím volejte nebo pište. Děkuji Vám Dalimil, 608261040, info@orangepoint.cz...

O nás
O nás

 

Vítejte na stránkách našeho eshopu :-)

 

Naše rodinná firma působí na českém trhu od roku 1994. Začínali jsme výrobou vlastních kolekcí dámské konfekce. Jak léta plynula, začali jsme se více věnovat sportovní a volnočasové módě. Nejdříve jsme navrhovali a vyráběli kolekce pro španělskou značku Lois a od toho už byl jen krůček k vlastní značce Orangepoint. Naše zboží prodáváme v cca 120-ti „kamenných" obchodech v České republice (kontakt na prodejnu ve vašem městě Vám rádi zašleme).

Při navrhování kolekcí klademe důraz na módní a atraktivní vzhled a v hlavně používáme kvalitní materiály a doplňky. Když vymýšlíme novou kolekci, bereme ohled hlavně na požadavky Vás finálních zákazníků. Zejména pak dbáme na pohodlný městský design. Všechny dámské i pánské modely vyrábíme až do velikosti 3XL!!!

Veškeré zboží Orangepoint® vyrábíme v České republice a jsme na to velmi pyšní!!! Stejně tak jsme pyšní na to, že se Vám naše výrobky líbí a že je kupujete!!!

Jsme specialisti na prodej moderního oblečení pro různé segmenty zákazníků. Vybere si u nás každý a hlavně za rozumné ceny. Navíc při objednávce nad 2000 Kč je doprava zdarma.

 

Nakupovat u nás je zábava!

 

Moc děkujeme a těšíme se na Váš nákup.!!!

Daniela Pešová a Dalimil Peša

 

 

V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu nebo nám jednoduše zavolejte.

NmE3MDZiY